dark-orbit-header1

Dark Orbit

W trakcie 3 tysiąclecia na naszej planecie Ziemi było wiele przewrotów. I nie chodzi tu tylko o to, że klimat zmienił się całkowicie, ale także o to, że sama ziemia zmieniała się powoli ale ciągle.

Wysoko rozwinięta kultura ludzkości, która zaludniała Ziemię przez wiele milionów lat, mogła się dalej rozwijać i zapewnić swoją hegemonię dzięki ciepłemu okresowi między dwiema epokami lodowcowymi.

Jednak z pogłębiającą się zmianą klimatu przestrzeń do życia zmniejszała się dla w międzyczasie dla gatunku ludzkiego, przez co naukowcy byli zmuszeni do szukania za nowymi miejscami do życia. Nie trzeba było szukać daleko, wystarczyło jedynie spojrzeć w niebo. Czy nie było nic prostszego od opanowania uniwersum wraz z jego planetami?

Tutaj surowców było w brud i tak właśnie ludy osiadły się na dalekich planetach oraz dopasowały się optymalnie do nowych warunków.

Jednak i tutaj obowiązywało prawo silniejszego, co było powodem ukształtowania się w przeciągu tysiącleci potężnych firm, które zajmowały się ożywionym wydobywaniem surowców i handlem: Gospodarka rabunkowa tych trzech firm prowadziła do zaciśnięcia pasów w zaopatrywaniu w energię.

Przejdź do bloga Dark Orbit

Dodaj komentarz