urban-rivals-header3

Urban Rivals

Urban Rivals to internetowa gra karciana typu MMO. Producentem gry jest niezależne studio o nazwie Boostr.

Na początku przygody z Urban Rivals gra sama przyporządkowuje nam osiem losowych kart, które wejdą w skład naszej pierwszej talii. O ile rejestracja i możliwość zabawy są darmowe to zdobywanie nowych kart, które zasilą naszą kolekcję będzie nas kosztować prawdziwe pieniądze. Za niewielkie sumy możemy bowiem zakupić tzw. boostery, które oferuję kilka losowych kart. Inną metodą pozyskiwania nowych kart jest wbudowana giełda, gdzie możemy handlować z innymi grającymi.

Sama rozgrywka rządzi się prostymi i przejrzystymi zasadami. W każdej partii dysponujemy talią, która składa się z ośmiu kart. Każdy z graczy otrzymuje zestaw 12 „pigułek”, które służą jako wzmocnienie siły poszczególnych kart. wygrywa oczywiście ten, kto lepiej rozplanuje przydział punktowy oraz rozlokowanie kart. Za racji, że decki nie są zbyt obszerne partie trwają maksymalnie 5 minut.

W kwestii oprawy wizualnej warto zwrócić uwagę na bardzo ładnie wykonane grafiki zdobiące poszczególne karty. Szczególnie do gustu powinny przypaść osobom lubiącym komiksowy styl.

Przejdź do bloga Urban Rivals

Dodaj komentarz